Om oss

Kraftmontasjen har kompetanse innenfor linjebygging, kraftutbygging, drift og vedlikehold av høyspentanlegg. Vi er etablert av Sodvin, FosenKraft og Rissa Kraftlag med en klar ambisjon om å bli en betydelig, nasjonal aktør.

Kontakt

E-post: post@kraftmontasjen.no

post@kraftmontasjen.no

Telefon:  +47 986 33 008

Administrasjon / Kontor : Tungasletta 8, 7047 Trondheim

 

Våre ansatte

Tor Åge Ingvaldsen

Daglig Leder

Telefon 416 43 940

tor.age@kraftmontasjen.no

Øystein Daniel Wisløff

Energimontør

oystein@kraftmontasjen.no

Matias Sletten

Energimontør

matias@kraftmontasjen.no

Mads Edvardsen

Prosjektleder

Telefon 468 82 863

mads@kraftmontasjen.no

bilde av Roger Braa

Roger Braa

Anleggsleder

roger@kraftmontasjen.no

Stian Solli

Prosjektleder

Telefon 452 950 30

stian@kraftmontasjen.no

Monica Dybvik

Controller

Telefon 986 33 008

monica@kraftmontasjen.no

bilde av Kenneth Kvalvik

Kenneth Kvalvik

Energimontør

kenneth@kraftmontasjen.no

Bilde av Håvard Ødegård

Håvard Ødegård

Energimontør

havard@kraftmontasjen.no

Magnus Innbryn

Energimontør

magnus@kraftmontasjen.no

Johan Georg Alstad

Prosjektleder

Telefon 413 22 992

johan@kraftmontasjen.no

Lars Eirik Nielsen

Energimontør

lars@kraftmontasjen.no

Våre eiere

Styret

  • Arne Ivar Sundseth Styreleder
  • Per-Arne Sæther Nestleder
  • Roger Wean
  • Fartein Kjørsvik
  • Arnt Solem

Kontakt