Vi kobler landet sammen

Om oss

Kraftmontasjen har kompetanse innenfor linjebygging, kraftutbygging, drift og vedlikehold av høyspentanlegg.

Vi er etablert av Sodvin, FosenKraft og Rissa Kraftlag med en klar ambisjon om å bli en betydelig, nasjonal aktør.

Godkjenninger  – Les mer

Våre ansatte

Tor Åge Ingvaldsen

Daglig Leder

Telefon 416 43 940

tor.age@kraftmontasjen.no

Vegard Berget Lyshaug

Prosjektleder

Telefon 478 86 510

vegard@kraftmontasjen.no

Arnt Julius Brodersen

Energimontør

Telefon 986 97 146

arnt@kraftmontasjen.no

Martin Gilde Aaberg

Energimontør

Telefon 90714176

martin@kraftmontasjen.no

Eva Mari Salbuvik

Lærling

Telefon 958 74 802

eva@kraftmontasjen.no

Endre Herje Nilsen

Energimontør

Telefon 469 18 586

endre@kraftmontasjen.no

Joachim Hafsmo

Energimontør

Telefon 489 57 009

joachim@kraftmontasjen.no

Johan Georg Alstad

Energimontør

Telefon 413 22 992

johan@kraftmontasjen.no

Endre Strand

Energimontør

Telefon 922 24 536

endres@kraftmontasjen.no

Inge Klakken Fremstad

Energimontør

Telefon 458 47 614

inge@kraftmontasjen.no

Lars Eirik Nielsen

Energimontør

Telefon 932 13 728

lars@kraftmontasjen.no

Våre eiere

Styret

  • Arne Ivar Sundseth
    Styreleder
  • Per-Arne Sæther
    Nestleder
  • Roger Wean
  • Fartein Kjørsvik
  • Arnt Solem

Kontakt

post@kraftmontasjen.no,
+47 738 59 210
Kontoradresse: Årnsethveien 1, 7100 Rissa